
Підставка для браслетів та годинників велюрова, 24 см довжина.
- В наявності
- Код: 7917
225 ₴
+380 (96) 538-77-76
- +380 (67) 389-55-33Viber, Whatsupp
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підставка для браслетів і годинників, уживана. Довжина 24 см, ширина 6,5 см, висота 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка |
| Матеріал | Оксамит |
| Призначення | Браслети |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Стан | Вживані |
- Ціна: 225 ₴



